SERWIS URZĄDZEŃ FIRMY "USTM"


SERWIS URZĄDZEŃ USTM - DWUSTOPNIOWY ZESTAW FILTRÓW DO WODY - RO2USTM - DWUSTOPNIOWY ZESTAW FILTRÓW DO WODY - RO2


Dwustopniowy zestaw filtrów FS2 WFU to ekonomiczny i łatwy w montażu system przeznaczony do filtrowania wody pitnej w twoim domu. System filtrujący instaluje się najczęściej w szafce pod zlewem kuchennym. Wylewka zamontowana na blacie umozliwia szybki i łatwy dostepdo czystej, przefiltrowanej wody.Wystarczy odkręcić kranik (wylewkę) by cieszyć się wspaniałym smakiem wody.

Wkłady filtrujące zawarte w zestawie usuwają zanieczyszczenia mechaniczne (muł, piach, rdza) oraz skutecznie poprawiają walory smakowe i zapachowe wody. Standardową konfigurację wkładów można odpowiednio zmienić w zależności od rodzaju zanieczyszczenia wody i potrzeb klienta.

SERWIS URZĄDZEŃ USTM RO6 FILTR WODY ODWRÓCONA OSMOZAUSTM RO6 FILTR WODY ODWRÓCONA OSMOZA


Sześciostopniowy system odwróconej osmozy wraz z mineralizatorem, to kompletny zestaw zapewniający zdrową wodę w każdym domu.

Zestaw zawiera wszystko, co jest Ci potrzebne aby zacząć pić zdrową i czystą wodę we własnym domu bez potrzeby codziennego biegania po nowe butelki wody mineralnej do sklepu. Nie trzeba dużej wyobraźni, aby zrozumieć jak szybko filtr potrafi się zwrócić (a wręcz zarabiać na siebie) w porównaniu do kosztów wody butelkowej.WARUNKI WYMIANY ZA 1 GROSZ

1) Aby uzyskać darmowy serwis w ramach obowiązującej promocji należy:

  a. Zadzwonić pod numer 32 282 30 50 lub wysłać email na adres 885400700@885400700.pl
  b. Podać telefon kontaktowy oraz adres do polecanej osoby
  c. Po dokonaniu weryfikacji klienta w bazie oraz dokonaniu wymiany serwisowej osobie polecającej będzie przysługiwać jedna wymiana serwisowa za symboliczny 1 GROSZ.

2) Warunki przyznania serwisu za 1 GROSZ

  a. Osoba polecona nie może być aktualnym klientem firmy
  b. Wartość usługi serwisu dokonanego u poleconej osoby musi być równa bądź większa wartość serwisu dokonywanego u osoby polecającej
  c. Osoba polecona musi zamieszkiwać w obrębie świadczonych usług serwisowych (kilknij po mapkę)
  d. Firma zastrzega sobie prawo do niewykonania usługi bez podania przyczyn