SERWIS URZĄDZEŃ FIRMY "TOP FILTER", "GREEN FILTER"


SERWIS URZĄDZEŃ TOP FILTER - GREEN FILTER 20L ZMIĘKCZACZ20L ZMIĘKCZACZ WODY DLA CAŁEGO DOMU


Używanie zmiękczacza zwiększa oszczędności na proszkach i płynach do prania, detergentów do zmywania naczyń oraz likwiduje potrzebę używania środków pokroju "calgonitu" czyli środków przeciwko tworzeniu się kamienia.

Po montażu zmiękczacza widoczny jest również spadek zużycia takich środków jak mydło, szampony, odżywki i wszelkie inne "wodne" kosmetyki.

Zmiękczona woda bardzo pozytywnie wpływa na żywotność urządzeń, które mają z nią kontakt, typu piec CO, instalacje hydrauliczne, nawilżacze, pralki, zmywarki, czajniki, ekspresy - w dłuższym okresie eksploatacji zmiękczacza oszczędności te z pewnością przekroczą wartość samego zmiękczacza.

Po kontakcie ze zmiękczoną wodą znacznie łatwiej jest utrzymać czystość powierzchni sanitarnych w łazience (wanna, umywalka, armatura etc.).

Zmiękczona woda ma również pozytywny wpływ na zachowanie smaku przyrządzanych w niej potraw.

Miękka woda przywraca ponadto skórze miękkość, a włosom blask - kąpiel w "twardej" wodzie często spowodować może różnorakie choroby skórne i inne kłopoty związane z kamieniem w wodzie. Można by tak wymieniać bez końca
SERWIS URZĄDZEŃ TOP FILTER - GREEN FILTER - FILTR OSMOZA AKWARIUM RO3FILTR OSMOZA AKWARIUM RO3


Profesjonalny system filtracji metodą odwróconej osmozy dedykowany dla akwarystki.


DANE TECHNICZNE:

wysokość: ~ 190 mm
szerokość: ~ 340 mm
grubość: ~ 65 mm
waga: ~ 1.4 kg
SERWIS URZĄDZEŃ TOP FILTER - GREEN FILTER DEMI MB-400 AKWARYSTYCZNY DEMINERALIZATOR WODYDEMI MB-400 AKWARYSTYCZNY - Demineralizator wody


Demineralizator DEMI MB400 przeznaczony do demineralizacji wody w akwarium lub laboratorium. Szczególnie polecany do zastosowań w akwarystyce dla hodowli ryb słonowodnych oraz hodowli słodkowodnych ryb paletek. Złoże MB400 jest mieszanką złóż jonowymiennych które są uzyskiwane przez dokładne wymieszanie dwóch żywić jonowymiennych, silnie kwaśnego kationu i silnie zasadowego anionitu. Zaleca się użycie złoża jako ostatniego stopnia filtracji np. po procesie odwróconej osmozy.

Zestaw znakomicie obniża pH wody, idealnie nadaje się do wody twardej. Demineralizator DEMI MB-400 jest rozkładany z wymiennym złożem w przeźroczystej obudowie. Pasuje do większości systemów filtracyjnych dostępnych na rynku. Zdemineralizowana woda gwarantuje zdrowie ryb w akwarium oraz najwyższą jakość środowiska w którym żyją.WARUNKI WYMIANY ZA 1 GROSZ

1) Aby uzyskać darmowy serwis w ramach obowiązującej promocji należy:

  a. Zadzwonić pod numer 32 282 30 50 lub wysłać email na adres 885400700@885400700.pl
  b. Podać telefon kontaktowy oraz adres do polecanej osoby
  c. Po dokonaniu weryfikacji klienta w bazie oraz dokonaniu wymiany serwisowej osobie polecającej będzie przysługiwać jedna wymiana serwisowa za symboliczny 1 GROSZ.

2) Warunki przyznania serwisu za 1 GROSZ

  a. Osoba polecona nie może być aktualnym klientem firmy
  b. Wartość usługi serwisu dokonanego u poleconej osoby musi być równa bądź większa wartość serwisu dokonywanego u osoby polecającej
  c. Osoba polecona musi zamieszkiwać w obrębie świadczonych usług serwisowych (kilknij po mapkę)
  d. Firma zastrzega sobie prawo do niewykonania usługi bez podania przyczyn