SERWIS URZĄDZEŃ FIRMY "TMA"


SERWIS URZĄDZEŃ TMA Seria VSeria V


Seria sterylizatorów V składa się z 9 modeli sterylizatorów o przepływach nominalnych w zakresie od 0,5 m3/h (model V10) do 12,3 m3/h (model V120).

W zależności od modelu, urządzenia posiadają promienniki ultrafioletowe o trwałości od ok. 8000h (V10, V12, V20, V20LA), 9000h (V25, V25LA, V40, V80) do 12000h (V120).
Każde urządzenie serii V składa się z korpusu ze stali kwasoodpornej oraz szafy sterowniczej wyposażonej w system alarmowy, licznik czasu pracy oraz wiele innych (od modelu V20LA). Większość modeli może być wykonanych z dwóch rodzajów stali kwasoodpornej (AISI 304L lub AISI 316L).

Dodatkowo każdy sterylizator Serii V może być wyposażony w cyfrowy czujnik pomiaru natężenia UV znajdujący się w naszej ofercie.
SERWIS URZĄDZEŃ TMA - Seria AMSeria AM


Sterylizatory Serii AM przeznaczone są dezynfekcji wody pitnej w instalacjach prywatnych i miejskich, wody basenowej, wody użytkowej w przemyśle spożywczym, farmacji i wielu innych.

Seria sterylizatorów AM składa się z 10 modeli sterylizatorów o przepływach nominalnych w zakresie od 21,0 m3/h (model AM1) do 624,0 m3/h (model AM15). Wszystkie modele wykorzystują niskociśnieniowe promienniki amalgamatowe posiadające wysoką skuteczność oraz długi czas pracy (ok. 12000h).
Każde urządzenie serii AM składa się z korpusu ze stali kwasoodpornej oraz szafy sterowniczej wyposażonej w system alarmowy, licznik czasu pracy oraz wiele innych. Wszystkie modele mogą być wykonane z dwóch rodzajów stali kwasoodpornej (AISI 304L lub AISI 316L).

Dodatkowo każdy sterylizator Serii AM może być wyposażony w cyfrowy czujnik pomiaru natężenia UV znajdujący się w naszej ofercie.
SERWIS URZĄDZEŃ TMA - Seria AP-POOLSeria AP-POOL


Sterylizatory Serii AP-POOL przeznaczone są przede wszystkim do dezynfekcji wody basenowej w instalacjach prywatnych i miejskich.
Seria sterylizatorów AP-POOL składa się z 10 modeli sterylizatorów o przepływach nominalnych w zakresie od 21,0 m3/h (model AM1) do 624,0 m3/h (model AP-POOL15). Wszystkie modele wykorzystują niskociśnieniowe promienniki amalgamatowe posiadające wysoką skuteczność oraz długi czas pracy (ok. 12000h).
Ich szczególną zaletą jest emisja promieniowania UV w dwóch zakresach - o długości 185 nm i 256 nm. Dzięki temu nasze urządzenia charakterysują znacznie lepszą dysocjacją chloramin (w tym monochloramin, dwuchloramin i trójchloramin) oraz dezynfekcją bakterii i drobnoustrojów
Każde urządzenie serii AP-POOL składa się z korpusu ze stali kwasoodpornej oraz szafy sterowniczej wyposażonej w system alarmowy, licznik czasu pracy oraz wiele innych. Wszystkie modele mogą być wykonane z dwóch rodzajów stali kwasoodpornej (AISI 304L lub AISI 316L).
Dodatkowo każdy sterylizator Serii AP-POOL może być wyposażony w cyfrowy czujnik pomiaru natężenia UV znajdujący się w naszej ofercie.WARUNKI WYMIANY ZA 1 GROSZ

1) Aby uzyskać darmowy serwis w ramach obowiązującej promocji należy:

  a. Zadzwonić pod numer 32 282 30 50 lub wysłać email na adres 885400700@885400700.pl
  b. Podać telefon kontaktowy oraz adres do polecanej osoby
  c. Po dokonaniu weryfikacji klienta w bazie oraz dokonaniu wymiany serwisowej osobie polecającej będzie przysługiwać jedna wymiana serwisowa za symboliczny 1 GROSZ.

2) Warunki przyznania serwisu za 1 GROSZ

  a. Osoba polecona nie może być aktualnym klientem firmy
  b. Wartość usługi serwisu dokonanego u poleconej osoby musi być równa bądź większa wartość serwisu dokonywanego u osoby polecającej
  c. Osoba polecona musi zamieszkiwać w obrębie świadczonych usług serwisowych (kilknij po mapkę)
  d. Firma zastrzega sobie prawo do niewykonania usługi bez podania przyczyn