SERWIS URZĄDZEŃ FIRMY "CINTROPUR"


SERWIS URZĄDZEŃ CINTROPURSERWIS URZĄDZEŃ NW-25 NW-500Cintropur NW filtr wody wstępny efekt cyklonowy


Nowoczesny filtr wstępny Cintropur NW wyposażony w wirówkę, charakteryzuje się oczyszczaniem wody efektem cyklonowym. W zestawie znajduje się klucz serwisowy oraz wkład polipropylenowy 18/25/32 mikronów. Wkłady polipropylenowe stosuje się w celu zredukowania zanieczyszczeń mechanicznych w wodzie. Świetnie nadaj się do usuwania: piasku, mułu, rdzy oraz innych zawiesin i osadów.

Cintropur to filtr nowej generacji, proces oczyszczania wody odbywa się za pomocą efektu cyklonowego. Cintropur to filtry wykonane z najwyższą jakością, precyzyjnie oczyszczają wodę, są trwałe a ich elementy zostały dopracowane w najmniejszym szczególe.

Filtr jest jednym z najtańszych dostępnych na rynku. Koszty eksploatacji są bardzo niskie, w połączeniu z trwałością jaką oferuje Cintropur jest to najlepszy wybór dla wymagających. Filtr został zaprojektowany na duże wydajności dlatego nie powodują spadku ciśnienia oczyszczając wodę dla całego domu.

To co wyróżnia filtry Cintropur to zainstalowana w standardzie wirówka która nadaje strumieniowi wody ruch wirowy. Siła odśrodkowa nadana strumieniowi cieczy strąca większe cząsteczki zanieczyszczeń na dół klosza, podczas gdy rękaw filtrujący zapewnia filtrację końcową zgodnie z wybraną dokładnością oczyszczania. Od spodu klosza filtr posiada korek spustowy do okresowego przeczyszczania filtra z większych zanieczyszczeń. Każda głowica posiada odpowietrznik pozwalający na łatwe odpowietrzenie filtra po wymianie wkładu.
WARUNKI WYMIANY ZA 1 GROSZ

1) Aby uzyskać darmowy serwis w ramach obowiązującej promocji należy:

  a. Zadzwonić pod numer 32 282 30 50 lub wysłać email na adres 885400700@885400700.pl
  b. Podać telefon kontaktowy oraz adres do polecanej osoby
  c. Po dokonaniu weryfikacji klienta w bazie oraz dokonaniu wymiany serwisowej osobie polecającej będzie przysługiwać jedna wymiana serwisowa za symboliczny 1 GROSZ.

2) Warunki przyznania serwisu za 1 GROSZ

  a. Osoba polecona nie może być aktualnym klientem firmy
  b. Wartość usługi serwisu dokonanego u poleconej osoby musi być równa bądź większa wartość serwisu dokonywanego u osoby polecającej
  c. Osoba polecona musi zamieszkiwać w obrębie świadczonych usług serwisowych (kilknij po mapkę)
  d. Firma zastrzega sobie prawo do niewykonania usługi bez podania przyczyn