SERWIS URZĄDZEŃ FIRMY "AQUEENA"

Aqueena


Najnowszy system oczyszczania wody sprawia iż woda którą pijemy jest czysta i zdrowa, jest to woda jaką natura pierwotnie dla nas przewidziała.

Aqueena to systemem chroniącym przeciw zalaniu, membraną osmotyczną, pompą ciśnieniową o wysokiej wydajności oraz lampą ultrafioletową - wysoce skuteczną do dezynfekcji wody.

SERWIS URZĄDZEŃ FIRMY EDEL WASSEREDEL WASSER


EDEL WASSER to najinteligentniejszy system oczyszczania wody, który zaoszczędzi Ci wydatków na wodę butelkowaną i zużycie energii, ale przede wszystkim, ochroni Twoje zdrowie i środowisko.
Kompaktowy, piękny i łatwy w montażu, imponująco prezentuje się w każdej kuchni oraz wszędzie tam, gdzie pragniemy go zainstalować.
Innowacyjny projekt, łączący troskę zdrowie, nowoczesne wzornictwo, ekologię i ekonomiczność, stanowiąc inteligentne, przyszłościowe rozwiązanie. Przewidując rosnące zapotrzebowanie na czystą wodę pitną, której zasoby maleją, system Edel Wasser firmy Zepter zaopatrzy naszych klientów w rozwiązanie, zapewniające nieograniczony dostęp do czystej wody.WARUNKI WYMIANY ZA 1 GROSZ

1) Aby uzyskać darmowy serwis w ramach obowiązującej promocji należy:

  a. Zadzwonić pod numer 32 282 30 50 lub wysłać email na adres 885400700@885400700.pl
  b. Podać telefon kontaktowy oraz adres do polecanej osoby
  c. Po dokonaniu weryfikacji klienta w bazie oraz dokonaniu wymiany serwisowej osobie polecającej będzie przysługiwać jedna wymiana serwisowa za symboliczny 1 GROSZ.

2) Warunki przyznania serwisu za 1 GROSZ

  a. Osoba polecona nie może być aktualnym klientem firmy
  b. Wartość usługi serwisu dokonanego u poleconej osoby musi być równa bądź większa wartość serwisu dokonywanego u osoby polecającej
  c. Osoba polecona musi zamieszkiwać w obrębie świadczonych usług serwisowych (kilknij po mapkę)
  d. Firma zastrzega sobie prawo do niewykonania usługi bez podania przyczyn